Fast, simple and Izzy

Vracíme lidem a firmám čas a pohodu

Jediná aplikace v ČR, přes kterou si můžete bezpečně a transparentně sjednat úklid ještě tentýž den. Fér cena i podmínky.

Kvalitní úklid as
izzy as possible

Úklid nemusí naplňovat úplně každého. Pro ty, kteří svůj čas chtějí věnovat raději zábavnějším věcem, ale zároveň mají rádi pořádek je tady snadné řešení – Izzy.

 

Jediná mobilní aplikace v ČR, přes kterou si bezpečně objednáte profesionální úklid po Praze ještě v ten den.

NÁŠ TÝM

Kdo stojí za Izzy?

Tom

Má přehled o všem v Izzy, řeší fungování společnosti a její rozvoj.

Viktor

IT guru, který stará se o produkt a přidává automatizaci úplně všude, kam to jde.

Mára

Zlepšuje kvalitu služeb, stará se o paní na úklid a čistotu.

NÁŠ PŘÍBEH

Jak to vzniklo

Vše začalo už v roce 2020 na vysoké škole, kdy psal Tom diplomku na téma sdílené ekonomiky. Věděl, že lidé chtějí trávit svůj čas čímkoliv, co je baví. 

 

Když si chtěl domů objednat úklid, překvapily ho zdlouhavé formuláře a procesy. S něčím takovým chtěl v digitální době skoncovat. Diplomovou práci rozšířil o svoji vlastní zkušenost a vznikl nápad – aplikace, které stále v týmu říkáme Uber na úklidy.

 

Tom, Mára a Viky dali hlavy dohromady a spustili službu, která klade důraz na jednoduchost a profesionalitu. Vrací tak lidem i firmám čas a usnadňuje jim život. 

Jediná mobilní aplikace, přes kterou si bezpečně sjednáte profesionální úklid

S aplikací Izzy zvládnete objednání úklidu snadno a rychle, stačí pár kliknutí. Detaily vaší poptávky si s paní na úklid pohodlně domluvíte přímo v chatu. Aplikace vám pomůže udržovat si přehled o všech úklidech, fakturách a hodnoceních.

Stáhněte si aplikaci pro plné využít našich služeb

Naše aplikace vám umožní plnohodnotné využívání služeb Izzy s.r.o. Pro stáhnutí naskenujte jeden z níže přiložených QR kódů.

iPhone
Android