kontaktujte nás

S čím vám můžeme pomoci?

Napište nám

Rádi vám vše vysvětlíme a domluvíme detaily.

Můžete nám i zaslat email na info@www.izzy.cz
nebo zavolat na +420 775 528 731


Časté dotazy

Ano, registrace a účet jsou u nás zdarma. Účtujeme až poskytnuté úklidové služby.

Pro pohodlnější využití našich služeb doporučujeme aplikaci využívat. Nabízí další funkce, jako je chat přímo s paní na úklid, přehledný kalendář, notifikace a větší kontrolu nad úklidy. Úklid si ale můžete objednat také přes naše webové stránky.

Prosíme, hned nás kontaktujte. Jedná se o hrubé porušení našich smluv a standardů. Situaci budeme okamžitě řešit a budeme se snažit co nejdříve najít náhradu.

Platba u nás probíhá on-line a je zcela bezpečná. Používáme k tomu platební bránu Stripe. 

Platit lze pouze kartou on-line. Proces je vytvořen tak, aby byl plně digitalizovaný a vše bylo možné ovládat přímo z aplikace.

Tímto krokem si platební brána Stripe ověřuje platnost vaší platební karty. Pro vytvoření objednávky, je tedy nutné ve svém bankovnictví blokaci potvrdit. Tento proces probíhá pouze jednou, při zadávání nové karty.

Rozdělení platby na dvě části je standardním postupem naší platební brány Stripe. Ujišťujeme vás, že tento proces je zcela bezpečný a odpovídá obvyklému postupu.

Peníze se vám z účtu reálně nestrhly. Pouze se vytvořila blokace na předpokládanou cenu úklidu. Pokud bude částka nižší, než se předpokládalo, peníze se vám přičtou ihned zpět.

Cena se vypočítává na základě doby strávené úklidem. Pevná hodinová sazba je 280 Kč / hodina a čas se rozpočítává na minuty. Nestane se tedy, že byste platili celou započatou hodinu.

Ano, na email vám přijde faktura za poskytnuté služby. V aplikaci je také možnost si tuto fakturu kdykoliv opět stáhnout.

Naše paní na úklid jsou profesionální a efektivní, takže se nemusíte obávat, že by strávily svou prací více času, než je nutné. Pokud však budete mít pocit, že úklid trval déle, než měl, kontaktujte nás.

Vysokou kvalitu úklidu považujeme za naprosto zásadní. Naše paní na úklid jsou profesionální a zkušené. Pokud však narazíte na nějaký nedostatek a paní na úklid je stále u vás, neváhejte ji o tom informovat. Ráda situaci napraví k vaší spokojenosti. Pokud jste nějaké nedostatky objevily až po úklidu, obraťte se na nás co nejdříve prostřednictvím naší zákaznické podpory, ať už e-mailem nebo telefonicky. Situaci okamžitě začneme řešit a najdeme pro ni řešení.

Neposkytujeme úklidové vybavení, takže je nezbytné, abyste měli k dispozici veškeré úklidové nástroje pro práce, které očekáváte, že paní na úklid vykoná. Například pro úklid podlahy budete potřebovat vysavač a mop. Pokud máte vlastní čisticí prostředky, rádi je využijeme. Pokud však nemáte, přineseme si vlastní.

Nabízíme širokou škálu úklidových služeb, včetně úklidu domácností, kanceláří, krátkodobých ubytovacích zařízení, salónů, fitness center a společných obytných prostor. Tyto služby můžete využít buď jednorázově, nebo je možné nastavit pravidelný úklid dle vašich potřeb.

Ano, při objednání úklidu máte možnost specifikovat své konkrétní požadavky v sekci „poznámky k úklidu“. Poté se můžete na detailech dále domluvit s paní na úklidu přímo v chatu naší aplikace.

Výběr konkrétní paní na úklid je naší odpovědností. Zajistíme vám vhodnou paní na úklid v souladu s vaší lokalitou a požadavky. Pokud si objednáte pravidelný úklid, budete mít vždy stejnou paní na úklid, aby se vytvořila kontinuita a aby se lépe přizpůsobila vašim individuálním potřebám a preferencím.

Ano, klademe důraz na důvěryhodnost a transparentnost. Jakmile paní na úklid přijme vaši objednávku, budete mít přístup k jejímu jménu a profilu. V profilu naleznete podrobnosti o ní, včetně hodnocení, která jí zanechali naši zákazníci. Tímto získáte více informací a možnost zvýšit důvěru v paní na úklid, která u vás bude vykonávat uklízet.

Ano, můžete si s paní na úklid dohodnout konkrétní detaily úklidu přímo v chatu aplikace. Tímto způsobem můžete přesně specifikovat své požadavky, sdílet pokyny a upřesnit jakékoliv specifické úkoly, které chcete, aby paní na úklid provedla. 

Ano, máme pojištění, které zahrnuje ochranu nejen pro případné škody vzniklé během úklidu, ale také ochranu zdraví jak paní na úklid, tak i vaše, v případě, že se pohybujete v prostoru během úklidu. Tímto zajišťujeme, že naše služby jsou prováděny s ohledem na vaše zdraví a zároveň chráníme jak práva našich paní na úklid, tak i vaše.

Naše paní na úklid jsou skutečně profesionální a mají rozsáhlé školení a zkušenosti v oblasti úklidu. Jejich odbornost a dovednosti nám umožňují poskytovat služby nejvyšší kvality. Snažíme se dosáhnout naprosté spokojenosti našich zákazníků a proto po každém úklidu nabízíme možnost hodnocení. Aktivně také sbíráme zpětnou vazbu pro neustálé zlepšování.

Pokud jste již tyto informace nevyplnili v objednávce, je vždy dobré upozornit na speciální povrchy, speciální čistící prostředky a pomůcky, určit místo na odkládání použitých pomůcek a poskytnout instrukce k úklidu a prostoru (co a jak chcete uklidit a například do jakých místností nevstupovat. 

Změna konkrétního úklidu není možná. Pokud však potřebujete změnit objednávku, máte možnost ji zrušit a vytvořit novou objednávku s požadovanými úpravami. Zrušení objednávky je zdarma, pokud se provádí do 24 hodin před plánovaným začátkem úklidu. Pokud je zrušení provedeno méně než 24 hodin před začátkem úklidu, účtujeme storno poplatek ve výši 100 Kč. Tímto zajišťujeme možnost přizpůsobit objednávku vašim potřebám s ohledem na naše organizační a časové záležitosti.

Chápeme, že nechtěné situace se mohou občas stát, ačkoli nejsou naším standardem. V případě, že se vyskytne jakákoli škoda během úklidu, prosíme vás, abyste nás okamžitě kontaktovali. Vaše spokojenost je pro nás zásadní, a proto jsme pro všechny naše služby pojištěni. V případě škody se postaráme o náhradu ve v plné výši. 

Máme pojištění odpovědnosti do výše škody 1 000 000,- .

Pokud potřebujete více informací, nebo si něčím nejste jisti, mrkněte do FAQ nebo se nám ozvěte.

Jsme tu pro vás na +420 775 528 731 nebo na emailu info@www.izzy.cz

Stáhněte si naši aplikaci a využijte Izzy naplno

S aplikací Izzy zvládnete objednání úklidu snadno a rychle, stačí pár kliknutí. Detaily vaší poptávky si s paní na úklid pohodlně domluvíte přímo v chatu. Aplikace vám pomůže udržovat si přehled o všech úklidech, fakturách a hodnoceních.

Stáhněte si aplikaci pro plné využít našich služeb

Naše aplikace vám umožní plnohodnotné využívání služeb Izzy s.r.o. Pro stáhnutí naskenujte jeden z níže přiložených QR kódů.

iPhone
Android